Misyonumuz

MİSYON

Seymenler Kereste olarak hayallerinizi gerçekle buluşturmak, kişiye özel tasarımlarımızla sizleri özel ve tek kılmak ilk hedefimizdir. Rahatlık,doğallık,şıklık ve zerafet tüm ürünlerimizdeki ana felsefemizdir. Hem ağaç işlendikçe şekil alır,dışı tabiata içi size hitap eden ağaca adeta ses veren evler yapıyorıuz; Ahşabın kokusunda huzuru aramak,doğallıkla buluşturmak,rahat,konforlu tasarımızla hizmetinize adayız.

VİZYON

Günümüzde modern yapı ve yerleşimin soğuk,materyalist,doğaya yabancı,sadece entelektüel bir gelişme gösterdiği,insan sağlığına zararlı ve yaşam kalitesini düşürdüğü açıkça ortadayken: Doğal yaşama hızla dönüşün yaşandığı günümüzde,doğanın bize sunduğu pozitif ve iyileştirici etkisini daha iyi anlamaktayız.

Doğanın en sağlıklı,dayanıklı,ekonomik,uzun ömürlü,çevre dostu,en geniş kullanım alanına sahip,insan doğasına en yakın ve yenilenebilen tek yapı malzemesi olan ahşabı; size en yakın yaşam alanı olan başta eviniz olmak üzere, ihtiyaç duyduğunuz veya talep ettiğiniz her alanda, kişiye özel tasarımlarımızı ve en önemlisi de doğa ve insan dostu ürünlerimizi size sunmak.

Yola çıktığımız bu bilinç doğrultusunda,Türkiye’nin her yerinde yaygın, güvenilir,aynı kalitede,aynı doğallıkta hizmet sunan,herkese ve her kesime hitap eden,gelişen teknoloji nezdinde kendini sürekli geliştirerek sektörde öncü,hizmette örnek bir kuruluş olup markalaşmak.